Denný krém s včelím jedom Éclat Royal® Radiance

Denný krém Éclat Royal® Radiance je navrhnutý tak, aby vyhladil Vašu pokožku a redukoval tmavé škvrny.Balenie
44,50 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:

Denný krém Éclat Royal® bol špeciálne navrhnutý tak, aby redukoval pigmentové škvrny, vrásky a dodal pleti jednotný odtieň pre žiarivejšiu pokožku. Vďaka obsahu včelieho jedu pôsobí na pleť ako 100% prírodný botox.

DENNÝ KRÉM ÉCLAT ROYAL® OBSAHUJE:

  • Levanduľa motýlia: Hlboké vrásky  sú výsledkom 2 pôsobení: svalové kontrakcie a štrukturálne zmeny v dermis, ktoré vytvoria brázdy a ktoré sa budú čoraz viac zvýrazňovať a budú trvalé. Použitie extraktu z levandule motýlej v dennom kréme proti vráskam prispieva k okamžitému liftingovému efektu blokovaním svalových kontrakcií na 24 hodín. Pokožka je hladká a redukuje sa hĺbka vrások.
  • Včelí jed *: Včelí jed prirodzene obsahuje melitín. Vďaka tejto aktívnej zložke poskytuje tento denný krém proti tmavým miestam mnoho výhod.
  • Slamienka modrá: Tento modrý kvet nesie sladké meno slamienky práve preto, že nikdy nevybledne. Darí sa mu v skalnatej, slnkom zaliatej krajine, ktorá nezadržiava vodu, pretože ju nie je potrebné pravidelne zavlažovať. Existuje najmenej 500 odrôd, iba 5 alebo 6 však môže extrahovať éterický olej bohatý na aktívne molekuly. Tento extrakt, vypestovaný v Camargue, pomáha chrániť slnečný kapitál pokožky zachytávaním voľných radikálov (UVA, UVB, znečistenie atď.). Vďaka svojej silnej antioxidačnej sile táto aktívna zložka chráni pokožku pred fotoagingom (strata pružnosti, výskyt pigmentových škvŕn).
  • Morská papraď: Je známa aj ako hnedá morská riasa. Táto aktívna zložka denného krému redukuje pigmentové škvrny a zjednocuje farebný tón pleti. Je tiež známa svojimi regeneračnými a hydratačnými vlastnosťami. Pôsobí na pevnosť a pružnosť pokožky tým, že udržuje hladinu kolagénu a elastínu. 

* Včelí jed sa zberá s úctou k včelám a vylučuje akékoľvek zneužívanie.

Zloženie:

Levanduľa motýlia, včelí jed, slamienka modrá, morská papraď, prírodný vitamín E.

Voda kyseliny kaprylovej / kaprinovej, polyglyceryl-6-distearát, decyl oleát, C10-18 triglyceridy, glycerín, mikrokryštalická celulóza, cetearylalkohol, jojobový estery, BENZYL ALCOHARO, glycerín, glycerol, mikrokryštalická celulóza, cetearylalkohol, jojobové estery, benzyl ALCOHARO-ALCOHARO, KETHYL ALCOHARO, SODYL ALCOHARO,  etylesteru kyseliny ALCOHUHOL, SODYL GLUTHUTCOHOL, XYL ALKOHOL, 3, glycerín, GLYCERINS, Aloe barbadensis LEAF JUICE PRACH *, hydrolyzovaný výťažok z vodnej riasy, Lavandula stoechas extrakt, vôňa, včelí jed, sodík dehydroacetát, dehydrooctová kyselina , TOCOFEROL, LIMONIUM NARBONYPHAS EXTRACT, PARFÉMY, VČELÝ VENOM, DEHYDROACETÁT SODNÝ, KYSELINA DEHYDROACETOVÁ, TOCOFEROL, LIMONIUM NARBONYPHAE, HYDROXYISOHEXYL 3-CYKLOHEXÉN CARBOXALDEHYD, LIMONÉN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL.Tipy na použitie:

Denný krém Eclat Royal® nanášajte každé ráno jemnými krúživými pohybmi na vyčistenú tvár a krk.Referencie:

"Milujem tento krém! Super vôňa a super textúra (nemastná)" Alexandra


AB 002

Write your review!

2022-04-08

Denný krém

Dokonalý krém jemnej textúry a veľmi dobre penetrujúci, ktorý dodáva pokožke po celý deň hydratáciu.

2021-09-30

Vyborny krem

Možem len odporučať! Skvelá vôňa, konzistencia a v neposlednom rade vyborný účinok.

Zákazníci, ktorá si tento produkt, si zakúpili tiež:

Podobné produkty