• -28,00 €

Éclat Royal® Radiance DUO

DUO Denný a Nočný krém so včelím jedom sú navrhnuté tak, aby vyhladili vašu pokožku a redukovali pigmentové škvrny.

78,00 €
50,00 € Ušetríte 28,00 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Denný krém Éclat Royal Radiance :Popis:

Denný krém Éclat Royal® bol špeciálne navrhnutý tak, aby redukoval pigmentové škvrny, vrásky a dodal pleti jednotný odtieň pre žiarivejšiu pokožku. Vďaka obsahu včelieho jedu pôsobí na pleť ako 100% prírodný botox.

DENNÝ KRÉM ÉCLAT ROYAL® Radiance OBSAHUJE:

  • Levanduľa motýlia: Hlboké vrásky  sú výsledkom 2 pôsobení: svalové kontrakcie a štrukturálne zmeny v dermis, ktoré vytvoria brázdy a ktoré sa budú čoraz viac zvýrazňovať a budú trvalé. Použitie extraktu z levandule motýlej v dennom kréme proti vráskam prispieva k okamžitému liftingovému efektu blokovaním svalových kontrakcií na 24 hodín. Pokožka je hladká a redukuje sa hĺbka vrások.
  • Včelí jed *: Včelí jed prirodzene obsahuje melitín. Vďaka tejto aktívnej zložke poskytuje tento denný krém proti tmavým miestam mnoho výhod.
  • Slamienka modrá: Tento modrý kvet nesie sladké meno slamienky práve preto, že nikdy nevybledne. Darí sa mu v skalnatej, slnkom zaliatej krajine, ktorá nezadržiava vodu, pretože ju nie je potrebné pravidelne zavlažovať. Existuje najmenej 500 odrôd, iba 5 alebo 6 však môže extrahovať éterický olej bohatý na aktívne molekuly. Tento extrakt, vypestovaný v Camargue, pomáha chrániť slnečný kapitál pokožky zachytávaním voľných radikálov (UVA, UVB, znečistenie atď.). Vďaka svojej silnej antioxidačnej sile táto aktívna zložka chráni pokožku pred fotoagingom (strata pružnosti, výskyt pigmentových škvŕn).
  • Morská papraď: Je známa aj ako hnedá morská riasa. Táto aktívna zložka denného krému redukuje pigmentové škvrny a zjednocuje farebný tón pleti. Je tiež známa svojimi regeneračnými a hydratačnými vlastnosťami. Pôsobí na pevnosť a pružnosť pokožky tým, že udržuje hladinu kolagénu a elastínu. 

* Včelí jed sa zberá s úctou k včelám a vylučuje akékoľvek zneužívanie.Zloženie:

Levanduľa motýlia, včelí jed, slamienka modrá, morská papraď, prírodný vitamín E.

Voda kyseliny kaprylovej / kaprinovej, polyglyceryl-6-distearát, decyl oleát, C10-18 triglyceridy, glycerín, mikrokryštalická celulóza, cetearylalkohol, jojobový estery, BENZYL ALCOHARO, glycerín, glycerol, mikrokryštalická celulóza, cetearylalkohol, jojobové estery, benzyl ALCOHARO-ALCOHARO, KETHYL ALCOHARO, SODYL ALCOHARO,  etylesteru kyseliny ALCOHUHOL, SODYL GLUTHUTCOHOL, XYL ALKOHOL, 3, glycerín, GLYCERINS, Aloe barbadensis LEAF JUICE PRACH *, hydrolyzovaný výťažok z vodnej riasy, Lavandula stoechas extrakt, vôňa, včelí jed, sodík dehydroacetát, dehydrooctová kyselina , TOCOFEROL, LIMONIUM NARBONYPHAS EXTRACT, PARFÉMY, VČELÝ VENOM, DEHYDROACETÁT SODNÝ, KYSELINA DEHYDROACETOVÁ, TOCOFEROL, LIMONIUM NARBONYPHAE, HYDROXYISOHEXYL 3-CYKLOHEXÉN CARBOXALDEHYD, LIMONÉN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL.Tipy na použitie:

Denný krém Eclat Royal® nanášajte každé ráno jemnými krúživými pohybmi na vyčistenú tvár a krk.Nočný krém Éclat Royal Radiance :

Popis:

Vyvinutý na podporu regenerácie buniek počas spánku, nočný krém účinne pôsobí na jemnú pokožku a žiarivú pleť. Tento nočný krém proti tmavým škvrnám kombinuje silu 4 prírodných aktívnych zložiek.

NOČNÝ KRÉM ÉCLAT ROYAL® Radiance OBSAHUJE: 

  • Divoký akant: Extrakt z divokého akantu posilňuje prirodzený bariérový účinok pokožky vďaka pôsobeniu na proces diferenciácie keratinocytov (epidermálna oprava). Táto aktívna zložka obsiahnutá v nočnom kréme proti tmavým škvrnám pôsobí rýchlo na zlepšenie stavu poškodenej pokožky. Jeho dermoochranný účinok je prospešný aj pre suchú pokožku. Súdržnosť kožnej bariéry je posilnená, čo umožňuje obnovenie hydratácie, pružnosti a hebkosti pokožky.
  • Včelí jed *: Prirodzene obsahuje melitín. Vďaka tejto účinnej látke poskytuje regeneračný nočný krém mnoho výhod.
  • Aloe vera: Podporuje produkciu buniek zodpovedných za obnovu kolagénu, fibroblastov, a preto prispieva k obnove buniek. Tento nočný krém z aloe vera tiež pomáha zlepšovať pružnosť pokožky a bojovať proti starnutiu. Pokožka je pevnejšia a zostane dlhšie mladšia. 
  • Morská papraď: Je známa aj ako hnedá morská riasa. Táto aktívna zložka nočného krému redukuje pigmentové škvrny a zjednocuje farebný tón pleti. Je tiež známa svojimi regeneračnými a hydratačnými vlastnosťami. Pôsobí na pevnosť a pružnosť pokožky tým, že udržuje hladinu kolagénu a elastínu. 

* Včelí jed sa zberá s úctou k včelám a vylučuje akékoľvek zneužívanie.Zloženie:

Divoký akant, včelí jed, aloe vera, extrakt z morskej paprade, levanduľa motýľia, prírodný vitamín E.

AQUA, KAPRYLICKÝ / KAPRICKÝ TRIGLYCERID, GLYCERYL STEARÁT SE, CETEARYL ALKOHOL, C10-18 TRIGLYCERIDY, BUTYROSPERMUM PARKII MASLO, ALKOHOL, DECYL OLEÁT, GLYCERIN, CLEARYL, CLEARYL BUTYROSPERMAL stearoyl glutamát sodný, XANTHAN GUM CARRAGEENAN, Aloe barbadensis ŠŤAJOVÝ ŠŤAVOVÝ PRÁŠOK, rIBÓZA, HYDROLYZOVANÝ VÝŤAŽ NA RIASU, PARFUM, benzylalkohol, kyselina dehydrooctová, benzoctan vápenatý, benzoctan , HYROXYISOHEXYL 3-CYKLOHEXÉN CARBOXALDEHYD, LIMONÉN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL.


Tipy na použitie:

Nočný krém nanášajte každý večer jemnou masážou na vyčistenú tvár a krk.

AB 037

Zákazníci, ktorá si tento produkt, si zakúpili tiež: