Anti-age pleťový krém s intenzívnou výživou


Krém Nutrition Intense® bol zvolený za najlepší organický krém roku 2017!


Tento organický anti-age krém je skutočným koncentrátom mladosti. Jeho krémová textúra, triezvy a rafinovaný obal ako aj jemná vôňa si získali porotu spotrebiteľov, ktorá ho vyhlásila za najlepší organický krém za rok 2017!

Balenie
49,90 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:

Krém Nutrition Intense® je najkoncentrovanejší anti-age krém na tvár na svete v organickom kráľovskom želé s 3 prírodnými účinnými látkami proti starnutiu na opätovné získanie mladistvej pokožky. Organický krém  je dodávaný v darčekovom balení a poskytne vám hydratovanú, hladkú a tonizovanú pokožku.

ORGANICKÝ KRÉM NUTRITION INTENSE® OBSAHUJE:

  • Organická materská kašička: Hydratačné vlastnosti materskej kašičky umožňujú, aby tento organický krém  prispieval k regenerácii buniek. Materská kašička je zdrojom aminokyselín.
  • Extrakt z paprade z Nového Zélandu: Pomáha redukovať vrásky, tonizovať pokožku a predchádzať starnutiu.
  • Extrakt zo zlatých rias z Bretónska: Umožňuje redukciu hĺbky vrások, ako aj zlepšenie pevnosti a hydratácie pokožky.

Zloženie:

Voda, bio materská kašička 15%, zmäkčovadlá a emulgátory prírodného pôvodu, bambucké maslo *, glycerín, aloe vera *, extrakt drahocennej paprade z Nového Zélandu, extrakt zo zlatých morských rias z Bretónska, gél prírodného pôvodu, 100% prírodná vôňa, vitamín E prírodného pôvodu, ochranný systém schválený ECOCERTom.

INCI: AQUA, ROYAL JELLY *, COCO-kaprylát, STEARYL Lactate, Cetyl Lactate, CETEARYL ALCOHOL & CETEARYL GLUCOSIDES, GLYCERYL Stearate SE, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERID, BUTYROSPERMUM CARKY BEAUTY ŠŤAVOVÝ PRÁŠOK *, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, XANTHAN GUM, GLYCIN SOJA OIL, TOCOFEROL, HYDROXID DRASELNÝ, DEHYDROACETÁT SODNÝ, KYSELINA DEHYDROACETOVÁ, LINYOLYOLAN, LINYOLYLYLAN, LINYOLYLAN

* Zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva:
98,5% všetkých zložiek prírodného pôvodu,
37,5% všetkých zložiek pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva a
95% všetkých zložiek rastlinného pôvodu pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva.

Tipy na použitie:

Krém Nutrition Intense® nanášajte ráno a večer na vyčistenú tvár a krk.

Referencie:

"Veľmi dobrý krém s veľmi jemnou vôňou a dobrým výsledkom, odporúčam." Mária

AB 001

Write your review!

2022-04-04

Skvelý krém!

Mám 51 rokov, po ôsmich dňoch používania potvrdzujem, že tento krém je naozaj skvelý !!!!! Pokožka je jemná, vláčna, pevnejšia. .. navyše má veľmi príjemnú vôňu.

2021-04-14

Naozaj krém roka

Tento krém je čistý zázrak! Príjemne sa nanáša, poskytuje hebkosť a pohodlie po celý deň, pokožka je napnutá, jeho vôňa je diskrétna a príjemná.

Zákazníci, ktorá si tento produkt, si zakúpili tiež: