Nočný krém s včelím jedom Éclat Royal® Radiance


Nočný krém Éclat Royal® bol špeciálne vyvinutý na podporu regenerácie pokožky a redukciu pigmentových škvŕn. Vďaka obsahu včelieho jedu pôsobí na pleť ako 100% prírodný botox.

Balenie
44,50 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:

Vyvinutý na podporu regenerácie buniek počas spánku, nočný krém Éclat Royal® Anti-Dark Spot Night Cream účinne pôsobí na jemnú pokožku a žiarivú pleť. Tento nočný krém proti tmavým škvrnám kombinuje silu 4 prírodných aktívnych zložiek.

NOČNÝ KRÉM ÉCLAT ROYAL® OBSAHUJE: 

  • Divoký akant: Extrakt z divokého akantu posilňuje prirodzený bariérový účinok pokožky vďaka pôsobeniu na proces diferenciácie keratinocytov (epidermálna oprava). Táto aktívna zložka obsiahnutá v nočnom kréme proti tmavým škvrnám pôsobí rýchlo na zlepšenie stavu poškodenej pokožky. Jeho dermoochranný účinok je prospešný aj pre suchú pokožku. Súdržnosť kožnej bariéry je posilnená, čo umožňuje obnovenie hydratácie, pružnosti a hebkosti pokožky.
  • Včelí jed *: Prirodzene obsahuje melitín. Vďaka tejto účinnej látke poskytuje regeneračný nočný krém mnoho výhod.
  • Aloe vera: Podporuje produkciu buniek zodpovedných za obnovu kolagénu, fibroblastov, a preto prispieva k obnove buniek. Tento nočný krém z aloe vera tiež pomáha zlepšovať pružnosť pokožky a bojovať proti starnutiu. Pokožka je pevnejšia a zostane dlhšie mladšia. 
  • Morská papraď: Je známa aj ako hnedá morská riasa. Táto aktívna zložka nočného krému redukuje pigmentové škvrny a zjednocuje farebný tón pleti. Je tiež známa svojimi regeneračnými a hydratačnými vlastnosťami. Pôsobí na pevnosť a pružnosť pokožky tým, že udržuje hladinu kolagénu a elastínu. 

* Včelí jed sa zberá s úctou k včelám a vylučuje akékoľvek zneužívanie.


Zloženie:

Divoký akant, včelí jed, aloe vera, extrakt z morskej paprade, levanduľa motýľia, prírodný vitamín E.

AQUA, KAPRYLICKÝ / KAPRICKÝ TRIGLYCERID, GLYCERYL STEARÁT SE, CETEARYL ALKOHOL, C10-18 TRIGLYCERIDY, BUTYROSPERMUM PARKII MASLO, ALKOHOL, DECYL OLEÁT, GLYCERIN, CLEARYL, CLEARYL BUTYROSPERMAL stearoyl glutamát sodný, XANTHAN GUM CARRAGEENAN, Aloe barbadensis ŠŤAJOVÝ ŠŤAVOVÝ PRÁŠOK, rIBÓZA, HYDROLYZOVANÝ VÝŤAŽ NA RIASU, PARFUM, benzylalkohol, kyselina dehydrooctová, benzoctan vápenatý, benzoctan , HYROXYISOHEXYL 3-CYKLOHEXÉN CARBOXALDEHYD, LIMONÉN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL.


Tipy na použitie:

Nočný krém Éclat Royal® nanášajte každý večer jemnou masážou na vyčistenú tvár a krk.

AB 003

Write your review!

2022-04-08

Úžasný nočný krém

Pred poznaním tohto krému som žiaden krém nepoužila cez noc. Odvtedy sa bez neho nezaobídem. Veľmi príjemná vôňa, ľahko preniká pokožkou a je veľmi jemný, čo je príjemné. Odporúčam !

2022-04-04

Výnikajúci účinok

Tento krém kúpený pred pár dňami vyráža dych! Roky som trpela ružienkou. Po prvých aplikáciách tohto krému došlo k veľmi viditeľnému zlepšeniu, začervenanie a pocit tepla na lícach takmer zmizli, pokožka bola hladšia a rovnomernejšia. Krém som si dala len na noc, ráno občas. Je skvelý a odporúčam ho ľuďom, ktorí trpia ako ja ružienkou.

2021-11-10

Přírodní botox

Z krému jsem byla upřímně v šoku - jsem zvyklá, že přírodní kosmetika nepůsobí nikterak rychle a je potřeba si na plný účinek chvíli počkat. Ale tento krém je výjimka, které potvrzuje pravidlo. Ráno jsem měla pocit, že mi snad chybí jedna vráska na čele a ta nosoretní je méně viditelná či co :-D Krém pleť znatelně vyhlazuje a dělá ji vláčnou a hebkou. A jako bonus i nádherně voní!

Zákazníci, ktorá si tento produkt, si zakúpili tiež:

Podobné produkty