Organický opaľovací krém SPF50+N


NETÓNOVANÝ


Chráňte účinne svoju pokožku pred slnečným žiarením UVA / UVB pomocou našej organickej starostlivosti s použitím iba 100% prírodných prísad a prísad bez vône pre najcitlivejšie pokožky. Tekutá a ľahká textúra opaľovacieho krému sa nelepí a je vodeodolná. Ekologická receptúra rešpektujúca morskú flóru a faunu.

Balenie
22,50 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 28 dní

Popis:

Ak hľadáte účinnú ochranu pred nebezpečným slnečným žiarením a bez prísad, ktoré sú kontroverzné z hľadiska ich škodlivosti pre pokožku a životné prostredie, objavte náš COSMOS certifikovaný organický opaľovací krém so slimačím slizom a s vysokým ochranným faktorom.

Rad Agathe Sun® nepoužíva žiadnu z chemických prísad, u ktorých je silné podozrenie, že sú endokrinnými disruptormi pre ľudí a ekotoxickými pre vodné prostredie (Exp: bielenie koralov).

Naša receptúra, ktorá je výsledkom najnovších pokrokov v biologickom výskume, je nemastná a nelepí sa. Opaľovacie krémy s vysokou ochranou proti slnečnému žiareniu obohatené o 19% extrakt zo slimačieho slizu poskytujú vďaka  alantoínu, ako aj  vitamínom E & C, ktoré sa v našom extrakte prirodzene nachádzajú, aj hojivé a regeneračné účinky na vašu pokožku.

 

Zloženie:

INCI: Filtrát slimačieho sekrétu, aqua extrakt *, dikaprylylkarbonát, oxid titaničitý, glycerín, voda, triglycerid kaprylový / kaprínový, olej zo semien Simmondsia chinensis *, polyglyceryl-3-diizostearát, kokosové alkány, polyglycerol-2-dipolyhydroxystearový drox kyselina aricyl-2-dipolyhydroxystearová, kyselina stearová, olej zo semien Calophyllum inophyllum *, síran horečnatý, chlorid sodný, xantánová guma, hydroxid hlinitý, levulinát sodný, glycerolkarboxylát, oxid hlinitý, koko-kaprylát / kaprát, anizát sodný, listová šťava z aloe barbadensis prášok *, kyselina levulínová, kyselina citrónová, benzoan sodný, tokoferol

* prísada z ekologického poľnohospodárstvaTipy na použitie:

Naneste rovnomerne na pokožku a po plávaní aplikáciu opakujte. Ochrana pred slnkom je nevyhnutná už pri viac ako 10 minútach pobytu na slnku. Vyvarujte sa priamemu slnku medzi 12:00 a 16:00hod. Krytie s vysokým SPF je najlepšou ochranou. 

AG 016

Podobné produkty