Organické sladké mandľové mydlo


KREHKÁ A CITLIVÁ POKOŽKA


S úctou ku krehkej pokožke je naše organické mandľové mydlo lisované za studena ideálnym mydlom pre celú rodinu vrátane budúcich matiek a detí.

Balenie
8,00 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:

Organické mandľové mydlo kombinuje náš slimačí sliz so sladkým mandľovým olejom, bambuckým maslom, olivovým olejom a inklúziami kvetov nechtíka lekárskeho a poskytuje tým všetku starostlivosť, ktorú vaša pokožka potrebuje. Jemne čistí a je vhodné pre všetky typy pleti, aj tie najcitlivejšie.

Najjemnejšie z našich za studena zmydelnených mydiel, spája slimačí sliz s rastlinami s výnimočnými vlastnosťami:

  • Slimačí sliz : regeneračný, upokojujúci, liečivý
  • Olej zo sladkých mandlí: upokojujúci, zjemňujúci
  • Olej z kokosového masla: penivý, jemný
  • Slnečnicový olej: zmäkčujúci, sťahujúci
  • Voda z čiernej bazy: antioxidant, upokojujúci
  • Bambucké maslo: vyživujúce a zvlhčujúce
  • Olivový olej: upokojujúci, zvláčňujúciZloženie:

Kokosový olej, slnečnicový olej, kvetinová voda z čierneho bezu, glycerín, bambucké maslo, olivový olej, olej zo sladkých mandlí, voda, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho (nechtík), slimačí sliz, Geraniol, systém certifikovaných organických konzervačných látok COSMOS.
INCI: Kakaan sodný **, Sodium sunflowerseedate **, Sambucus nigra flower water *, Glycerin **, Sodium shea butterate **, Sodium olivate **, Prunus amygdalus oil *, Water, Calendula officinalis * *, slimate secre filtate *, Geraniol, benzoan sodný, kyselina citrónová

* prísada z ekologického poľnohospodárstva
Tipy na použitie:

Mydlo dobre napeňte v rukách alebo pomocou prírodnej špongie. Aplikujte na telo, tvár, vlasy, vrátane osobnej hygieny. Všetky naše mydlá obsahujú prírodný prebytočný tuk a chránia lipidový film vašej pokožky, čo je nevyhnutné pre pružnosť a hydratáciu pokožky. Pre optimálnu spotrebu vášho mydla (v priemere 32 spŕch) vám odporúčame používať misku na mydlo, ktorá umožňuje prietok vody.
Referencie:

"Mimoriadne jemné mydlo. Po vyskúšaní mnohých mydiel, dokonca aj bio, je naozaj jediné (s grapefruitom, levanduľou ...), ktoré zanecháva pokožku hebkú. Pokožka nesvrbí a nie je suchá. Vďaka produktom Mlle Agathe si teraz môžem týmito mydlami umývať tvár a telo bez toho, aby som riskovala zlú reakciu a navyše veľmi dobre voňajú. Ďakujem, Mlle Agathe!"
Miroslava

"Mydlá sú mimoriadne jemné k rukám, tvári alebo telu. Mám z toho radosť. Je ideálny pre celú rodinu vrátane detí. Mám veľmi citlivú pokožku a začervenanie, toto mydlo mi skutočne pomohlo mať jemnú a peknú pokožku. Neroztopí sa v rukách a zostáva veľmi tuhé. "
Zita

AG 011

Zákazníci, ktorá si tento produkt, si zakúpili tiež:

Podobné produkty