zoznam produktov značky Famille Mary - Abellie

Prírodné kozmetické ošetrenie Abellie si môžete predstaviť v údolí Loiry v Beau Rivage vo vodnom mlyne zo 17. storočia. Abellie čerpá svoje nápady z tohto privilegovaného prostredia a usiluje sa formulovať prírodnú kozmetiku vhodnú pre všetky typy pleti, aj pre tú najcitlivejšiu. S vedomím dôležitosti flóry a fauny,

Abellie formuluje svoje organické procedúry vo Francúzsku a dbá na ochranu životného prostredia. Vďaka skutočnej koncentrácii prírody sa prírodná a organická kozmetika Abellie stane vašimi novým denným partnerom v oblasti krásy vďaka rade starostlivosti prispôsobenej všetkým vašim potrebám.

Certifikovaná Cosmébio, naše výrobky sú vašimi spojencami, ktorí sa o vás budú starať deň čo deň.

VÝHODY VÝROBKOV

Objavte rastliny a prírodné bohatstvo, ktoré používa Abellie:

Abellie vytvára jedinečné recepty z pokladov úľa: med, materská kašička, propolis, kvetový peľ, jed a včelí vosk. Výrobky spojené s výnimočnými rastlinnými výťažkami ponúkajú skutočné chvíle zdravých pôžitkov.Poklady úľa:Rastliny a prírodné aktíva:

Certifikát COSMEBIO:

Abellie ponúka bio procedúry s medom a materskou kašičkou

Spoločnosť Abellie využíva mimoriadne prospešné vlastnosti úľa na starostlivosť o vašu pokožku radom prírodnej a organickej kozmetiky, ktorá rešpektuje životné prostredie . Ošetrenia Abellie, ktoré sú spojené so vzácnymi pokladmi včiel, ako je med a materská kašička, vás sprevádzajú, aby ste sa prirodzene starali o svoju pokožku a vlasy.

Organické a prírodné produkty starostlivosti o pleť Abellie sú certifikované spoločnosťou Cosmébio

Naše liečby sú formulované vo Francúzsku

Všetka kozmetika Abellie sa vyrába vo Francúzsku miestnymi a regionálnymi partnerskými laboratóriami, ktoré sa zaviazali k zodpovednému prístupu k životnému prostrediu. Poskytujeme im naše vlastné výrobky z úľov (med, materská kašička, propolis, peľ a včelí vosk), aby ich bolo možné integrovať do našich receptúr.

Zloženie našich ošetrení Abellie je zdravé

Zaručujeme zdravé zloženie našej kozmetiky zákazom parabénov a silikónov. Odmietame syntetické parfumy a minerálne oleje, ako aj syntetické farbivá a pigmenty.

 Abellie sa hlási k ekologickému prístupu

Spoločnosť Abellie sa pri koncepcii starostlivosti zaviazala k ekologickému prístupu , ktorý uprednostňuje blízkosť svojich partnerských laboratórií a obmedzuje balenie na nevyhnutné minimum. Do našej koncepcie je integrovaná aj preprava našej kozmetiky optimalizáciou veľkosti našich krabíc a zaklinovaním výrobkov vzduchom z našej krajiny, a nie nadbytočnou lepenkou a papierom.

Zloženie našich ošetrení nájdete priamo na výrobkoch 

Od svojho vzniku bola značka Abellie transparentná pri navrhovaní svojich výrobkov , jasne označovala zloženie jej receptúr a určovala hlavné účinné látky. Naše receptúry pravidelne kontrolujeme, aby sme ich neustále vylepšovali a čo najviac rešpektovali vašu pokožku a naše životné prostredie.

Naše liečby nie sú testované na zvieratách

Milovníci včiel, ich kolektívnej inteligencie a úžasných pokladov úľa, ktoré nám ponúkajú, samozrejme rešpektujeme zvieratá a odmietame akékoľvek testovanie na zvieratách pre vývoj našej prírodnej kozmetiky.Organické ošetrenie pripravené z pokladov úľa

V každom ošetrení Abellie nájdete poklad včelieho úľa vybraný pre jeho konkrétne vlastnosti . Mandľový, limetkový alebo akáciový med, materská kašička, propolis, peľ a včelí jed sú v našej galenike v centre pozornosti.

 • Denné krémy, nočné krémy, séra, kontúry očí z toľkých procedúr si určite vyberiete podľa svojich potrieb tú správnu

 • Čistiace mlieko , micelárna voda , čistiaca pena , to sú všetky možnosti na odlíčenie , ktoré ponúkame

 • Píling , maska vám umožnia starostlivo sa starať o tvár

 • Nechýba ani každodenná starostlivosť ako mydlá, sprchový gél, šampóndezodorant, vďaka ktorým budú všetky vaše malé hygienické rituály skutočným potešením.

 • Špeciálna starostlivosť o ruky alebo nohy je k dispozícii aj pre hydratovanú a jemne prevoňanú pokožku.
Organická a prírodná kozmetika inšpirovaná včelami

VÝHODY MEDU V KOZMETIKE

Prírodné produkty ako med sú obzvlášť užitočné v kozmetike a majú veľa výhod. Jeho zloženie spája veľa minerálov a vitamínov, ktoré pomáhajú udržiavať pohodu vašej tváre . Kombinuje skutočne hydratačné, hojivé, čistiace a antioxidačné vlastnosti.

Vďaka svojmu prírodnému bohatstvu na fruktózu uľahčuje fixáciu molekúl vody. To pomáha dobre hydratovať horné vrstvy pokožky. Pomáha tiež upokojiť citlivú pokožku tým, že ju do hĺbky zjemní. Jeho antioxidačný účinok pomáha obmedziť starnutie pokožky epidermis a pomáha regenerovať kožné tkanivo.

PRÍRODA V SLUŽBÁCH VAŠEJ KRÁSY

S kozmetikou Abellie ponúka Famille Mary širokú škálu procedúr vyvinutých vo Francúzsku. Objavte rad prírodnej a organickej kozmetiky rešpektujúcej životné prostredie.

Nájdete v našich výrobkoch asociácie prírodných aktív a ťažte zo všetkých ich výhod. Spoločnosť Abellie využíva mimoriadne prospešné vlastnosti aktívnych zložiek úľa pri starostlivosti o vašu pokožku. Nájdete výrobky na báze medu , propolisu, materskej kašičky, ale aj včelieho jedu. Jeho výhod je veľa. Obsahuje hlavne  melitín, ktorý stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Pôsobí teda ako 100% prírodný botox.

KVALITA RODINY MARY VO VAŠEJ KÚPEĽNI

Famille Mary, špecialistka na poklady včiel, starostlivo vyberá svoje výrobky, aby vám mohla ponúknuť čo najprirodzenejšiu kozmetiku. Tieto ošetrenia a produkty, ktoré sú výsledkom kozmetického výskumu, vyvinuli naše francúzske regionálne laboratóriá na prírodných základoch bez parabénov. Kombinujú aktívne látky z úľa , éterické oleje a rastlinné extrakty. S našou značkou Abellie určite nájdete produkt vhodný pre vaše potreby a vlastnosti vašej pokožky.

Famille Mary sa zaviazala dodržiavať ekologicky zodpovedný prístup. Už takmer storočie nesieme hrdo silné ekologické hodnoty, ktoré sa každý deň odrážajú v každom našom konaní. Všetky naše produkty sú vyvinuté s ohľadom na včely a vylučujú akékoľvek zneužívanie. Od konzervácie včiel po ponuku zdravých a kvalitných produktov vám Famille Mary ponúka rad, ktorý rešpektuje životné prostredie a jeho zákazníkov.

NÁŠ SORTIMENT KOZMETIKY PRE VŠETKY TYPY PLETI

Objavte náš výber organickej starostlivosti o vaše telo inšpirovaný aktívnymi zložkami úľa . Využite výhody propolisu v našom penovom géle na hĺbkové čistenie tváre. Nájdete ho tiež spojený s éterickými olejmi v účinnom a prírodnom dezodorante. Jemne odličujte pomocou našej micelárnej vody Trésor de Purity na báze propolisu , aloe vera a kvetinovej vody z nevädze.

Doprajte svojim vlasom to najlepšie z prírody s našou maskou na vlasy Intense Nutrition. Materská kašička má výživné a regeneračné vlastnosti, ktoré dodajú vašim vlasom vláčnosť a lesk.

S Abellie získajte prirodzene na ešte krajšiu pokožku !APITERAPIA

VČELÍ JED, PRÍRODNÝ ELIXÍR KRÁSY

Apiterapia spočíva v používaní rôznych pokladov úľa na udržanie dobrého zdravia. Je tu med, propolis, peľ, materská kašička, vosk a tiež včelí jed. Tisícročný aj moderný včelí jed je čoraz viac uznávaný pre svoje množstvo výhod, najmä pre pokožku. V tomto špecializovanom článku vysvetlíme proces zberu, zloženie, ako aj cnosti včelieho jedu na pokožke.


Včelí jed: čo to je?


Včelí jed vylučujú včely robotnice zo svojich kyslých žliaz. To je presne to, čo vstrekne včelie bodnutie, a preto nás prinúti reagovať. Pretože je to len malé množstvo a pokiaľ nie ste zvlášť alergický, zaznamenávame iba lokálne reakcie. Aplikovaný na pokožku je jed elixírom krásy. Táto prírodná účinná látka má paralyzujúce účinky a obsahuje horčík, vápnik, bielkoviny a fosfor. Je tekutý a priesvitný s medovou vôňou a horkastou chuťou. Včela robotnica má vyvinuté ústrojenstvo, pomocou ktorého jed zhromažďuje v jedovom váčku. V prípade ohrozenia včely zaútočia tak, že vpichnú žihadlo a vypustia jed. Žihadlo a nie je možné odstrániť z tela obete, pretože časť brucha hmyzu obsahujúca jed zostáva pripevnená a následne včela zomiera do niekoľkých hodín.

Výhody jedu v rade Eclat Royale


Hlavnou účinnou látkou včelieho jedu je melitín, ktorý zvyšuje prietok krvi a stimuluje produkciu kolagénu a elastínu v pokožke, čím sa stáva jemnejšia. Vďaka tejto látke má jed 100% prírodný botoxový efekt!

Laboratórium Abellie umiestnené v Moulin de Beau Rivage jednoducho transformuje včelí jed čerstvo zozbieraný pomocou Abellie vodou na prírodnú emulziu. Takto získavame tekutý extrakt z jedu, ktorý je integrovaný do receptúr starostlivosti o radu Eclat Royal.

Rad Eclat Royal bol špeciálne navrhnutý pre zrelú a suchú pokožku, aby ju denne napínala, redukovala tmavé škvrny a regenerovala ju. Včelí jed pokožku rozžiari, podporuje hojenie rán a má anti-agingový účinok. Rad Eclat Royal bol vyvinutý zo 7 prírodných aktívnych zložiek:

 • Divoký akant: obnovuje a regeneruje prirodzenú bariéru pokožky, aby získala hydratáciu, vláčnosť a hebkosť.
 • Aloe vera: má výživové, regeneračné a revitalizačné vlastnosti, ktoré sú prospešné pre pokožku.
 • Morská papraď: redukuje pigmentové škvrny a zjednocuje pleť.
 • Bambucké maslo: je bohaté na vitamíny, a preto má veľa regeneračných, zjemňujúcich a liečivých vlastností.
 • Slamienka modrá: vďaka antioxidačnému pôsobeniu chráni pokožku pred voľnými radikálmi a starnutím
 • Levanduľa motýlia: poskytuje okamžitý zdvíhací efekt. Pleť je hladšia a hĺbka vrások sa redukuje.
 • Včelí jed: podporuje produkciu kolagénu, pomáha predchádzať starnutiu buniek a urýchľuje ich obnovu. Obmedzuje pigmentačné účinky melanínu a pleť zjedocuje a zosvetľuje.

Existuje 21 produktov.

Zobrazuje sa 1-21 z 21 položiek