Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
Od 30 rokov začína pokožka vykazovať prvé príznaky slabosti. Aby ste to skrášlili a naladili, pripravili sme pre vás rutinu organickej krásy.
Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
Rosacea je zápalové ochorenie kože sprevádzané rozšírením malých cievok pod pokožkou. Pokožka je suchá, začervenaná, citlivá s pocitom napnutia a s nadmernou produkciou kožného mazu. Preto je potrebné aplikovať rutinu, ktorá reguluje kožný maz a poskytuje pokožke dobrú hydratáciu.
Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
Atopická pokožka kombinuje niekoľko nevýhod. Prvým z nich je zmenená hydrolipidová bariéra, ktorá už neplní ochrannú funkciu. Z toho vyplýva hyperreaktivita pokožky na klimatické podmienky čo často vedie k svrbeniu, začervenaniu až k vzniku atopickej dermatitídy, často vo forme ekzému.
Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
Vaša pokožka má čierne bodky (otvorené komedóny), biele pupienky (uzavreté komedóny) alebo dokonca červené pupienky (zápal) ... Akné sa vyskytuje u viac ako 80% dospievajúcich (akné mladistvých) ale čoraz častejšie akné pretrváva aj v dospelosti, najmä u žien (hormonálne akné).
Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
O dokonalej pleti sníva každý. Ani mastná, ani suchá, bez nedokonalostí a dokonale čistá. Dobre znáša chlad v zime, nevysušuje sa v lete. Váš systém mazových žliaz produkuje správne množstvo mazu na udržanie správnej hydratácie. Je nevyhnutné túto rovnováhu udržiavať.
Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
Kombinovaná pokožka je často nevyvážená. T zóna (čelo, nos, brada) je oblasť mastná s nadbytkom kožného mazu. Suchšie oblasti sú líca a niekedy aj spánky, ktoré majú jednotný a matný vzhľad. Je preto dôležité brať do úvahy zložitosť rôznych potrieb pleti v závislosti od oblastí tej istej tváre.
Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
Kombinovaná pokožka je často nevyvážená. T zóna (čelo, nos, brada) je oblasť mastná s nadbytkom kožného mazu. Suchšie oblasti sú líca a niekedy aj spánky, ktoré majú jednotný a matný vzhľad. Je preto dôležité brať do úvahy zložitosť rôznych potrieb pleti v závislosti od oblasti tej istej tváre.
Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
V prípade suchej alebo citlivej pokožky je kožná bariéra, ktorá vytvára vodotesný hydrolipidový film a má funkciu ochrany pokožky pred vonkajšími agresiami narušená. Strata tohto ochranného filmu vedie k poruche nazývanej xeróza alebo xeroderma kože.
Odoslal   Rutiny     0 Komentáre
Vaša pokožka sa leskne, vaše póry sú zväčšené, máte čierne bodky a niekoľko malých pupienkov. Máte charakteristické znaky mastnej pokožky spojené s nadmernou tvorbou kožného mazu. Preto vám odporúčame, klásť dôraz na rannú a večernú rutinu.