Rutina suchej pokožky

Rutina suchej pokožky

FÁZY LIEČBY

1jemné čistenie

Najskôr aplikujte naše za studena zmydelnené sladké mandľové mydlo. Umožní vám jemne vyčistiť pokožku a hlavne ju hydratovať pri zachovaní hydrolipidického filmu už oslabeného na suchej pokožke. Extrakt zo slimačieho slizu v kombinácii s bambuckým maslom, olivovým olejom a kokosovým olejom zabráni tomu, aby ste pociťovali pnutie na pokožke.


2vyživuje, hydratuje a vyhladzuje

Následne, hydratáciu a dobrú výživu, poskytne pleti naše anti-age sérum s 93% extraktom zo slimačieho slizu. Sérum je výnimočne bohaté na extrakt zo slimačieho slizu, o ktorom je známe, že stimuluje syntézu kolagénu, elastínu, ako aj vitamínov a ďalších proteínov prirodzene sa v ňom vyskytujúcich. Upokojuje pokožku, zmierňuje príznaky únavy, redukuje jemné linky a vrásky. Budete si môcť vychutnať viditeľne upokojenú pokožku.


3hebký a zamatový

Nakoniec náš upokojujúci a intenzívne bohatý krém na tvár transformuje a vyživuje najsuchšie a najcitlivejšie typy pleti. Pocit tesnosti sa redukuje a vaša pokožka je jemnejšia po celý deň, dokonca aj v zime. Tiež vám odporúčame, aby ste si osvojili naše očné anti -age sérum s preukázanou účinnosťou na vrásky, jemné linky, opuchy a tmavé kruhy okolo očí.