Rutina normálnej pleti

Rutina normálnej pleti

FÁZY LIEČBY

1jemné čistenie

Najprv aplikujte naše mydlá zmydelnené za studena. Jedná sa o prírodné super-tuky na umývanie tváre, ktoré vašu pokožku vyčistia a hlavne zvlhčia a zároveň zachovajú jej hydrolipidický film vďaka nášmu slimačemu slizu v kombinácii s bambuckým maslom, olivovým olejom, kokosovým olejom bez konzervačných látok alebo akýchkoľvek syntetických látok. Ich zvláštnosťou je, že sú vždy jemnejšie ako akékoľvek mydlá alebo gély, ktoré môžete použiť na vyváženie pokožky.

2vyživujú, hydratujú a vyhladzujú

Po druhé, hydratácia. Začnite s našim anti -age sérom s jeho 93% extraktom zo slimačieho slizu ráno a večer pred ošetrením tváre. Vďaka výnimočnému obsahu extraktu, o ktorom je známe, že stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, a vďaka vitamínom, ktoré sa v ňom prirodzene nachádzajú, pokožku upokojuje, zmierňuje príznaky únavy, redukuje vrásky a jemné linky. Nadobudnete tak viditeľne oddýchnutú, žiarivú a zdravo vyzerajúcu pokožku.

3chrániť cez deň a regenerovať cez noc

Ak chcete dokončiť svoj denný režim, použite našu dennú starostlivosť s regeneračným krémom na tvár , ktorá vás účinne ochráni pred mnohými každodennými agresiami moderného života (znečistenie, únava, stres, klimatické výkyvy atď.). Večer odporúčame náš regeneračný krém na nočnú starostlivosť s rovnakým obsahom extraktu zo slimačieho slizu. Je navyše obohatený o rastlinné účinné látky podporujúce obnovu buniek, ktorá je najaktívnejšia hlavne v noci.