Záväzky Abellie

Záväzky Abellie

REŠPEKTUJEME všetky typy pleti, aj tú najcitlivejšiu

Pretože si naši zákazníci zaslúžia to najlepšie, naším poslaním je ponúkať im kozmetiku vyrobenú z prírodných ingrediencií v najvyššej možnej kvalite. Naše procedúry, certifikované ako ekologické pod značkou COSMEBIO, obsahujú prírodné zložky z úľa (med, materská kašička, peľ, propolis, včelí jed a včelí vosk) a charakter jedinečného bohatstva. Vďaka týmto intenzívne mäkkým zložkám je organická kozmetická starostlivosť Abellie vhodná pre najcitlivejšiu pokožku.

OBJAVUJEM PRÍRODNÉ ÚČINNÉ LÁTKY


REŠPEKTUJEME všetky typy pleti, aj tú najcitlivejšiu

Pretože si naši zákazníci zaslúžia to najlepšie, naším poslaním je ponúkať im kozmetiku vyrobenú z prírodných ingrediencií v najvyššej možnej kvalite.
Naše procedúry, certifikované ako ekologické pod značkou COSMEBIO, obsahujú prírodné zložky z úľa (med, materská kašička, peľ, propolis, včelí jed a včelí vosk) a charakter jedinečného bohatstva. Vďaka týmto intenzívne mäkkým zložkám je organická kozmetická starostlivosť Abellie vhodná pre najcitlivejšiu pokožku.

VYBERÁME francúzske laboratóriá

Prírodná a organická kozmetika Abellie, ktorú tvoria naše francúzske laboratóriá špecializujúce sa na ekologickú a organickú kozmetológiu, predstavuje veľmi kvalitnú starostlivosť. Výsledkom neustáleho hľadania najlepších účinných látok sme neustále v strehu a hľadáme novinky v kozmetike.

Predovšetkým sme niekoľko rokov spolupracovali s Európskym centrom pre výskum v dermatológii Farmaceutickej fakulty v Nantes. Spolupráca, ktorá umožnila dosiahnuť zásadný pokrok v oblasti prírodnej a organickej kozmetiky.

Rozmaznávame vašu pokožku

S vedomím nežiaducich účinkov určitých aktívnych zložiek sme sa rozhodli odstrániť tieto zložky zo všetkých prírodných a organických kozmetických výrobkov ešte skôr, ako sa stanú aktuálnymi témami.

Preto sú všetky ošetrenia značky Abellie formulované bez použitia Parabenu, bez silikónu, pre vašu pohodu. Zloženie našich výrobkov a zoznam INCI sú navyše zreteľne pripevnené k nášmu obalu.

OCHRANUJEME planétu

Vďaka svojej jedinečnej polohe v srdci prírody je Abellie čestným miestom na ochranu flóry a fauny. S cieľom obmedziť vplyv na životné prostredie sú zložky, ktoré tvoria výrobky starostlivosti o pleť Abellie, biologicky odbúrateľné, procesy transformácie rešpektujú našu planétu a balenie našich výrobkov je odôvodnené.

Zachovanie fauny je pre Abellie tiež neodmysliteľnou dimenziou, pretože našou hlavnou činnosťou je včelárstvo. Preto by sme chceli venovať osobitnú pozornosť ochrane životného prostredia ako celku.

INFORMUJEME svojich zákazníkov

Naše ošetrenia majú certifikát COSMEBIO, štítok, ktorý zákazníkom poskytuje množstvo záruk, pokiaľ ide o zloženie ošetrení, ktoré používajú. Okrem toho, že má zdravú a organickú štruktúru, je percento aktívnych zložiek prírodného pôvodu obsiahnutých v našej organickej kozmetike jasne uvedené na našom obale a v popisoch výrobkov. Zoznam našich produktov INCI je tiež ľahko dostupný

CHRÁMAME zvieratá

Kto hovorí, že úcta k planéte znamená aj úctu k zvieratám. Potvrdzujeme, že žiadne z našich ošetrení nie je testované na zvieratách.