Organický Freshness® deodorant


Dezodorant Fraîcheur® je organický dezodorant, ktorý kombinuje 3 prírodné aktívne zložky pre ľahko prevoňanú pokožku.

Balenie
9,95 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:

Dezodorant Fraîcheur® kombinuje vo svojom zložení 3 prírodné aktívne zložky: kamenec s antiperspirantnou silou, propolis s čistiacimi vlastnosťami a organickú sladkú mandľu s hydratačnými vlastnosťami. Starajte sa o svoju pokožku s týmto organickým dezodorantom a jeho exkluzívnym zložením bez solí hliníka.

DEZODORANT FRAÎCHEUR® OBSAHUJE:

  • Propolis: Obsahuje flavonoidy, fenolové a aromatické zlúčeniny, ktoré prispievajú k jeho prirodzenej antimikrobiálnej sile. Propolis má tiež antiseptické a liečivé vlastnosti.
  • Kamenec: Má antispetické vlastnosti (bojuje proti baktériám) a sťahujúce vlastnosti (sťahuje póry a spevňuje tkanivá) Prirodzene obmedzuje potenie bez toho, aby ho blokoval. Kamenec umožňuje tomuto organickému dezodorantu prispieť k obmedzeniu potenia prirodzeným spôsobom: nebráni dýchaniu pokožky.
  • Organický sladký mandľový olej: Má upokojujúci a zjemňujúci účinok
  • Organické aloe vera: Bohaté na vitamíny a stopové prvky má ochranné, zjemňujúce a mineralizujúce vlastnosti, ktoré sú nevyhnutné pre tento organický dezodorant.
  • Organická lúčna kvetinová voda: sťahujúce a čistiace vlastnosti
  • Rastlinný glycerín: Pomáha udržiavať hydratáciu pokožky
  • 5 esenciálnych olejov (cyprus, čajovník, šalvia, eukalyptus, majoránka) : Tieto oleje majú čistiace a sťahujúce vlastnosti a zvýšujú účinnosti dezodorantu.

Zloženie:

Lucerna * hydrosol, Kamenec a Bambusový prášok, Sladký mandľový olej *, Výťažok z propolisu, Aloe Vera *, Majoránka * éterické oleje, Čajovník *, Cypriš, Šalvia *, Eukalyptus *.

AQUA, Spiraea ulmaria Voda kvetinová *, DICAPRYLYL uhličitan, draslík kamenec, arachidylalkoholu alkohol, glycerín, Bambusa arundinacea STEM extrakt, PRUNUS Amygdalus dulcis OIL *, BEHENBOLYL ALCOHIDA / glycerín, Bambusa arundinacea STEM extrakt, PRUNUS Amygdalus dulcis OIL *, BEHENBOLYL ALCOHIDA / GLESLUCIS / BERMOHOLA / GLESLUCIS / BERMOLA / BERMOLA / FULCIS RAPHIDA / BACHIDYL ALKOHOL, GLYCERÍN / GLYCERÍN

* Zložky z ekologického poľnohospodárstva:
98,9% z celkových zložiek prírodného pôvodu
42,3% z celkových zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva.
95% z celkových zložiek rastlín je z ekologického poľnohospodárstva.
Ekologická a organická kozmetika certifikovaná spoločnosťou ECOCERT Greenlife podľa normy ECOCERTTipy na použitie:

Organický dezodorant sa má po umytí používať každé ráno v podpazuší. Guľôčku tohto dezodorantu je potrebné pred použitím očistiť pod vodou a dobre utrieť.


Referencie:

"Konečne účinný dezodorant. Veľmi dobrý produkt." Veronika.

"Veľmi sa mi páči tento dezodorant, ktorý vydrží celý deň. Bála som sa, či nebudem mať zlú reakciu kvôli mojej citlivej pokožke, ale nie. Vôňa je trochu zvláštna, ale stále je dokonalá. Mám z toho radosť." Kristína.

AB 010