Organický výživný olej


RELAXAČNÁ MASÁŽ


Náš zvlhčujúci organický olej ľahko preniká do pokožky a zanecháva ochranný film. Toto ošetrenie bohaté na kyselinu olejovú a zmäkčujúce účinné látky spojené s bielkovinami slimačieho slizu sa môže používať denne alebo ako masáž tváre a / alebo tela.

elixir-nutritif-znacky.PNGBalenie
36,00 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:


Organický masážny olej zjemňuje pokožku, chráni pred suchosťou a pomáha v boji proti striám. Za studena rafinované organické sladké mandľové a slnečnicové oleje spojené s našim extraktom zo slimačieho slizu umožňujú masáž podporujúcu relaxáciu. Náš výživný olej je tiež obohatený o olej Rose Geranium, ktorý je ľahko rozpoznateľný vďaka výnimočnej vôni. Tento olej z organického poľa pomáha redukovať jazvy, tonizuje pokožku a vďaka svojim adstringentným vlastnostiam je ideálny na strie a celulitídu. Odporúča sa dokonca ako masáž v prípade stresu alebo úzkosti.

Naše oleje pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva s prísnym výberom organických surovín, najmä pokiaľ ide o výber odrôd a vlastností, aby sa získal olej zaručene bohatý na aktívne zložky. Zušľachťovací cyklus začína pomalým lisovaním za studena, aby sa oddelila hlavná časť najkvapalnejších olejov, čo umožňuje, aby bol výnimočný produkt pokožkou dobre asimilovaný.


Exkluzívny kokteil z 5 aktívnych zložiek s výnimočnými vlastnosťami:

  • Slimačí sliz 15%: regeneračný, upokojujúci, hojivý, proti podráždeniu
  • Olej zo sladkých mandlí *: zjemňujúci a sťahujúci
  • Slnečnicový olej *: zvlhčujúci a účinok „druhej pokožky"
  • Rose Geranium : Čistenie a regenerácia
  • Vitamín E: antioxidantZloženie:

Slnečnicový olej, olej zo sladkých mandlí, esenciálny olej Rose Geranium, extrakt zo slimačieho slizu, vitamín E.

INCI: olej zo semien Helianthus annuus *, olej Prunus amygdalus dulcis *, olej z kmeňových listov Pelargonium graveolens *, filtrát slimačieho slizu*, tokoferol, citronellol, geraniol, linalool, citral, limonén.

* prísada z ekologického poľnohospodárstvaTipy na použitie:

Ako ošetrenie: naneste na celé telo po sprche alebo kúpeli, náš hydratačný olej sa používa tak často, ako je potrebné. Naneste malé množstvo do dlane a vmasírujte veľkými krúživými pohybmi. Ak je to potrebné, opakujte na veľmi suchých miestach (lakte, kolená, chodidlá).

Pri masáži: naneste na telo (chrbát, krk, stiahnuté miesta) na relaxačnú masáž.

AG 025