Eco Refill Organický svieži dezodorant


Náplň do dezodorantu Freshness s propolisom je zaručene bez hliníkových solí.

Balenie
8,90 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:

Náplň do deodorantu Fraîcheur® kombinuje vo svojom zložení 3 prírodné aktívne zložky: kamenec s antiperspirantnou silou, propolis s čistiacimi vlastnosťami a organickú sladkú mandľu s hydratačnými vlastnosťami. Starajte sa o svoju pokožku s touto náplňou do  organického dezodorantu  a jej exkluzívnym zložením bez hliníkových solí.

NÁPLŇ PRE ČERSTVÝ DEODORANT® OBSAHUJE:

  • Propolis:  Obsahuje flavonoidy, fenolové a aromatické zlúčeniny, ktoré prispievajú k jeho prirodzenej antimikrobiálnej sile. Propolis má tiež antiseptické a liečivé vlastnosti.
  • Kamenec:  Má antispetické vlastnosti (bojuje proti baktériám) a sťahujúce vlastnosti(sťahuje póry a spevňuje tkanivá) Prirodzene obmedzuje potenie bez toho, aby ho blokoval. Kamenec umožňuje tomuto organickému dezodorantu prispieť k obmedzeniu potenia prirodzeným spôsobom: nebráni dýchaniu pokožky.
  • Organický sladký mandľový olej:  Má upokojujúci a zjemňujúci účinok
  • Organické aloe vera:  Bohaté na vitamíny a stopové prvky. Aloe vera má ochranné, zjemňujúce a mineralizujúce vlastnosti, ktoré sú nevyhnutné pre tento organický dezodorant.
  • Organická lúčna kvetinová voda:  sťahujúce a čistiace vlastnosti
  • Rastlinný glycerín:  Pomáha udržiavať hydratáciu pokožky
  • 5 esenciálnych olejov  (cyprus, čajovník, šalvia, eukalyptus, majoránka)  :  Tieto oleje majú čistiace a sťahujúce vlastnosti a zvýšujú účinnosti dezodorantu.

Zloženie:

Lučny hydrolát *, prášok z kamenca a bambusu, glycerín rastlinného pôvodu, olej zo sladkých mandlí *, extrakt z propolisu, Aloe Vera *, éterické oleje z majoránky *, čajovník *, cyprus, šalvia *, eukalyptus *, vitamín E prírodného pôvodu. * Ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva.

INCI / Aqua, voda z kvetov spiraea ulmaria *, dikaprylylkarbonát, kamenec draselný, arachidylalkohol, glycerín, extrakt z kmeňa bambusa arundinacea, olej z prunus amygdalus dulcis *, behenylalkohol, benzylalkohol, kandida bombicola / glukóza / metyl rapeseedát

* Ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva.

98,9% všetkých zložiek prírodného pôvodu

42,3% všetkých zložiek je z ekologického poľnohospodárstva

95% všetkých zložiek rastlín je z ekologického poľnohospodárstva.

Ekologická a organická kozmetika certifikovaná spoločnosťou ECOCERT Greenlife podľa normy ECOCERT.

Tipy na použitie:

Náplň zaskrutkujte na certifikovaný organický roll-on dezodorant. Používa sa každé ráno po umytí v podpazuší. Guľôčku tohto dezodorantu je potrebné pred použitím novej náplne očistiť pod vodou a dobre utrieť.Referencie:

"S manželom používame iba tento dezodorant, ktorý je veľmi príjemný a hlavne neškodný pre pokožku." Karolína.

"Veľmi príjemná, diskrétna vôňa, zanecháva pokožku jemnú, rýchlo schne, neznečisťuje oblečenie, optimálna účinnosť." Martin.

AB 011

Podobné produkty