Rozjasňujúca organická maska na tvár


ROZJASŇUJÚCE OŠETRENIE


Organická revitalizačná maska ​​vám poskytne okamžitú vzpruhu. Náš extrakt zo slimačieho slizu spojený s výťažkami z listov jahôd a rias chlorelly dodá vašej pleti jas.

elixir-nutritif-znacky.PNGBalenie
20,00 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:


Hlavnou úlohou organickej masky na tvár je rozjasniť pokožku, ktorá vykazuje známky únavy. Extrakt zo slimačieho slizu, jahodových listov a rias chlorelly  dodá pleti tonizujúci, sťahujúci a rozjasňujúci efekt. Pleť je rozžiarená a tmavé kruhy sú redukované.


Exkluzívny kokteil zo 6 aktívnych zložiek s výnimočnými vlastnosťami:

  • Slimačí sliz 20%: regeneračný, upokojujúci, hojivý, proti podráždeniu
  • Extrakt z listov jahôd: povzbudzujúci a revitalizujúci
  • Extrakt z rias chlorella: remineralizujúci a regeneračný
  • Aloe vera: zjemňujúca a sťahujúca
  • Slnečnicový olej: zmäkčujúci a proti starnutiuZloženie:

Voda, extrakt zo slimačieho slizu *, zmäkčovadlá a emulgátory prírodného pôvodu, slnečnicový olej *, glycerín, aloe vera *, 100% prírodná vôňa, extrakt z listov jahôd, extrakt z morských rias Chlorella.

INCI: voda (voda), filtrát zo slimačieho slizu, aqua extrakt *, kokosový kaprylát / kaprát, cetearylalkohol, olej zo semien helianthus annuus (slnečnica) *, triglycerid kaprylový / kaprinový, polystearát sacharózy, glyceryl stearát, glycerín, prášok z listovej šťavy z aloe barbadensis *, parfum (vôňa), xantánová guma, extrakt z listov fragaria vesca (jahoda), extrakt z chlorelly vulgaris, stearan sodný glutamát sodný, ribóza, cetylpalmitát, benzylalkohol, tokoferol, dehydroacetát sodný, kyselina levulínová, kyselina mliečna, kyselina dehydroctová, levulinát sodný, citrónová kyselina, benzoan sodný

* prísada z ekologického poľnohospodárstvaTipy na použitie:

Raz alebo dvakrát týždenne nanášajte v rovnomernej vrstve na pokožku tváre a krku, vyhýbajte sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť 10 až 15 minút. Masku nie je potrebné opláchnuť, prebytok krému môžete odstrániť pomocou vaty.

AG 022