• -24,00 €

Organický rozjasňujúci krém na tvár


ZOSVETĽUJÚCE A ZJEDNOCUJÚCE OŠETRENIE


Postupom času sa môžu objaviť určité nedostatky v pigmentácii vašej pokožky. Náš zosvetľujúci krém vám pomôže znížiť ich pigmentáciu vďaka spojeniu nášho extraktu zo slimačieho slizu s hydrolykolovým komplexom aktívnych rastlín.

elixir-nutritif-znacky.PNGBalenie
49,00 €
25,00 € Ušetríte 24,00 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis:

Náš 55% extrakt zo slimačieho slizu je v tomto produkte obohatený o hydroglykolový komplex niekoľkých aktívnych rastlín. Predovšetkým výťažok z ľalie hviezdicovitej so svojím originálnym a inovatívnym mechanizmom účinku, napomáha výrazne zníži veľkosť a pigmentáciu hnedých škvŕn až o 63,4% už po 42 dňoch používania(klinické testy). Jedná sa o škvrny spôsobené starnutím na tvári a chrbte rúk, nadmerným vystavovaním pokožky slnku (hnedé škvrny), Hyperchromia macules (pehy), Melasma (tehotenská maska). V neposlednom rade pleť zjednocuje a chráni pred škodlivými účinkami UVA a UVB lúčov. Zlaté riasy výrazne znižujú zápalové javy spojené s pôsobením UV lúčov a zároveň chránia pokožku pred znečistením (uvoľňovaním výfukových plynov, chemických molekúl atď.)


Exkluzívny kokteil z 5 aktívnych zložiek s výnimočnými vlastnosťami:

  • Slimačí sliz 55%: regeneračný, upokojujúci, hojivý, proti podráždeniu
  • Výťažok z ľalie hviezdicovitej: vyrovnáva tón pleti, upravuje a predchádza vzniku tmavých škvŕn
  • Zlaté riasy: proti starnutiu a ochranný účinok
  • Aloe vera: zjemňujúca a sťahujúca
  • Vitamín E: antioxidantZloženie:

Slimačí mucín / extrakt zo slimačieho slizu *, zmäkčovadlá a emulgátory prírodného pôvodu, slnečnicový olej *, glycerín, extrakt zo zlatých rias, extrakt z morskej ľalie, extrakt z aloe vera *, 100% prírodná vôňa, ochranný systém certifikovaný organickým COSMOS.

INCI: filtrát slimačieho sekrétu aqua extrakt *, voda (voda), triglycerid kaprylový / kaprínový, olej zo semien helianthus annuus (slnečnica) *, glyceryl stearát SE, glycerín, cetearylalkohol, glyceryl stearát citrát, polyglyceryl-3 stearát, hydrogenovaný lecitín, laminaria extrakt ochroleuka, extrakt pancratium maritimum, prášok z listovej šťavy z aloe barbadensis *, karagénan, xantánová guma, parfum (vôňa), kyselina levulínová, levulinát sodný, benzoát sodný, dehydroacetát sodný, hydroxid draselný, kyselina citrónová, glukóza, tokoferol, linalool, benzylsalicylát , citronellol, limonén, geraniol

* prísada z ekologického poľnohospodárstvaTipy na použitie:

Aplikujte dvakrát denne na čistú a suchú pokožku krúživými masážnymi pohybmi, až kým sa produkt úplne nevstrebe. Môže sa nanášať na celé telo: tvár, krk, paže, ruky, ale aj na hrudník. Prvé výsledky sa dostavia po 4 týždňoch užívania dvakrát denne.

AG 019