Ideálna organická rutina

Ideálna organická rutina


AKÉ SÚ PRVÉ PRÍZNAKY STARNUTIA?

Nie sme si všetci rovní, pokiaľ ide o prvé príznaky starnutia. Na strane vlasov napríklad môžete vidieť svoje prvé biele vlasy v 20 rokoch alebo ich nevidieť pred 50. rokom života. To isté platí pre starnutie pokožky, pretože to závisí od našej genetiky, faktorov životného prostredia a nášho životného tempa. Koža je skutočne obzvlášť citlivá na životné prostredie: vystavenie slnku, znečistenie, stres, alkohol, cigarety, cukor sú rovnako veľa faktorov, ktoré podporujú starnutie.


AKO ODDIALIŤ PRVÉ VRÁSKY?

Väčšinu času okolo 30. roku života začína naša pokožka vykazovať prvé príznaky starnutia: stráca tón, slabšie tmavé kruhy a opuchy, objavujú sa jemné vrásky po dehydratácii ... Naša pokožka sa zotavuje pomalšie a aby sa tomu pomohlo, dôrazne sa odporúča rutina organických a prírodných krás.1. Jemne vyčistite pokožku, aby ste spomalili proces starnutia pokožky.

Správne čistenie pokožky je nevyhnutné, aby sa mohla okysličovať. Bez nečistôt, ako je kožný maz, znečistenie, make-up alebo odumretá pokožka, bude žiarivejšia. Preferovanie jemného organického čistiaceho ošetrenia zabráni tomu, aby pokožka bola napadnutá, a čistenie sa stáva kontraproduktívnym. 

Jemná čistiaca pena Nectar, ktorá je zložená z 99% prírodných zložiek, je vhodná pre všetky typy pleti. Vďaka antioxidačným a zvlhčovacím vlastnostiam organického kvetového medu, upokojujúcim účinkom organického aloe vera a zjemňujúcim vlastnostiam organickej čarodejníckej kvetinovej vody je vaša pokožka jemne doplnená. Naneste túto penu ráno a večer na vlhkú tvár a jemne osušte čistou handričkou.2. Pleť odlupujte, aby si zachovala pružnosť

Exfoliácia pokožky raz alebo dvakrát týždenne pomáha obmedziť výskyt nedokonalostí, ale tiež podporuje regeneráciu buniek, a tým zachováva pružnosť a pevnosť tkanív. 

Pleťový píling Eclat de Beauté Bio je veľmi jemný píling vďaka ryžovému prášku, ktorý pôsobí ako prírodný píling. V spojení s organickým agátovým medom s revitalizačnými a regeneračnými vlastnosťami, marhuľovým olejom, ktorý vyživuje a dodáva zdravú žiaru, organickým aloe vera bohatým na vitamíny a stopové prvky, organickým jojobovým olejom zabraňujúcim dehydratácii a vitamínom E pôsobiacim ako prírodný antioxidant, pokožka získa späť tón a jemnosť. 3. Hlboko hydratujte, aby ste vyhladili jemné čiary

Na zjemnenie prvých vrások je dôležité ich hĺbkovo vyživiť a hydratovať. Vďaka materskej kašičke, ktorá je uznávaná pre svoje regeneračné vlastnosti, ale tiež organickému pupalkovému oleju so zmäkčujúcimi vlastnosťami, arganovému extraktu a jeho okamžitému sťahujúcemu účinku alebo dokonca organickému hroznovému oleju a jeho reštrukturalizácii, je ošetrenie Secret de Reine Eye Contour nevyhnutnou súčasťou vaša kozmetická rutina.Abellie, bohatá na svoje odborné znalosti včiel a ich pokladov, bola prvou francúzskou spoločnosťou, ktorá vyvinula rad kozmetiky založenej na včelom jede: radu Éclat Royal.

Tento jed, ktorý bol zozbieraný bez poškodenia našich obľúbených sekačiek, a nebol bolestivý pre pokožku, obsahuje neuveriteľné výhody proti starnutiu. Vďaka melitínu, prírodnej účinnej látke, ktorá dodáva vašej pokožke skutočný mladistvý lesk a zreteľne ju vyhladzuje, ale tiež levandule motýľovej, o ktorej je známe, že rýchlo zdvíha vrásky, modrej slamienke, ktorá chráni pokožku pred starnutím a starnutím. , o ktorej je známe, že redukuje pigmentové škvrny a zjednocuje pleť, je vaša pokožka hlboko vyživená a viditeľne omladená.

Aplikácia denného krému každé ráno a nočného krému každú noc dodáva pleti potrebnú rutinu proti starnutiu.