TONIMEL EXPRESS BIO

Ampulky obsahujúce materskú kašičku, zelený propolis, akáciový med posilnia vašu imunitu, zvýšia vitalitu, podporia chuť do jedla a skrášlia vašu pokožku a vlasy.

19,90 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Včelia materská kašička, ktorá je prírodným pokladom z úľa sa vyznačuje špecifickým zložením, ktoré jej dodáva pozoruhodné nutričné vlastnosti. Je obzvlášť bohatá na vitamíny B3, B5, B6, bielkoviny, sacharidy, lipidy, stopové prvky, ale aj na minerály ako vápnik, železo, draslík.

Medzi pokladmi z úľa sa materská kašička ukazuje ako najkoncentrovanejšia látka v aminokyselinách. Tento skutočný výživný elixír produkovaný včelami pôsobí ako stimulant a prírodný posilňujúci prostriedok na telo a myseľ.Jeho pravidelná konzumácia popri zdravej a vyváženej strave pomáha :

*posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu

*udržať sa v zime v kondícii

*zvyšovať vitalitu

*podporiť chuť do jedla

*zvyšovať odolnosť voči únave, pocitu úzkosti a chladu

*dodať výživu vašej pleti a vlasomTento prírodný doplnok stravy obsahuje organickú materskú kašičku, ale aj zelený propolis (používaný včelami ako prírodná dezinfekcia úľa) a akáciový med, ktorý je cenený pre svoju jemne voňavú chuť. Prídavok mangového pyré dodáva organickému výrobku príjemnú ovocnú chuť.


Táto kúra z organickej materskej kašičky, medu a zeleného propolisu vám pomôže udržať sa v kondícii počas celého roka a to najmä v čase zmien ročného obdobia, ktoré prispievajú k rozvoju vírusových infekcií. Zavedenie tejto zdravej rutiny tým, že  každé ráno skonzumujete jednu ampulku materskej kašičky, vám pomôže udržať sa vo forme počas celej zimy. Menej únavy, viac vitality: pravidelná konzumácia ampuliek s obsahom materskej kašičky je zdrojom pohody dennej báze.


BALENIE: 1 krabička s obsahom 10 ampuliek.


TIPY NA POUŽITIE:

Pred použitím dobre pretrepte. Prepichnite kryt priamo slamkou a vypite. Najlepšie konzumovať ráno.

Tento prírodný poklad je doplnok stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.

Všeobecne sa odporúča konzumovať ho po dobu jedného mesiaca, aby ste využili všetky jeho výhody.

AB 018