Organické sérum na kontúry očí


OŠETRENIE Proti opuchom, vráskam, tmavým kruhom


KLINICKY TESTOVANÁ ÚČINNOSŤ


Naše sérum na kontúry očí bude so svojím 65% slimačím extraktom vaším najlepším spojencom v boji proti prejavom únavy a starnutia. Postupne tmavé kruhy, opuchy, vrásky a jemné linky vyblednú.Balenie
45,00 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:

Naše organické sérum na kontúry očí, ktoré obsahuje viac ako 65% extraktu zo slimačieho slizu, je obohatené o 5 rastlinných aktívnych zložiek. Bojuje proti prejavom únavy a starnutia. Pohánkový vosk a zelené riasy pôsobia na faktory zodpovedné za vznik tmavých kruhov a opuchov (Klinické testy preukázali, že po 28 dňoch aplikácie dvakrát denne je objem opuchov výrazne znížený). Kukuričný cukor (Ribóza) prispieva k okysličeniu buniek a syntéze štrukturálnych proteínov v pokožke.

Naše sérum zvyšuje syntézu kolagénu a elastínu, ktoré sa prirodzene nachádzajú v extrakte zo slimačieho slizu, čím zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky a redukuje jemné linky a vrásky okolo očí.


Výsledky testov pod dermatologickou kontrolou vyjadrené ako % pozitívnych odpovedí u 22 žien vo veku od 44 do 70 rokov so všetkými typmi pokožky, ale citlivými okolo očí, pri aplikácii séra na kontúry očí dvakrát denne po dobu 21 dní *:

 • Účinne zvlhčuje pokožku očného okolia 100%
 • Posiľňuje oči 100%
 • Pokožka okolo očí je regenerovaná a zjemnená 100%
 • Oči pôsobia menej unavene 100%
 • Očný obrys je 100% oddýchnutý
 • Opuchy a tmavé kruhy sú znížené 82%


Exkluzívny kokteil zo 6 aktívnych zložiek s výnimočnými vlastnosťami:

 • Slimačí sliz 65%: regeneračný, upokojujúci, hojivý, proti podráždeniu
 • Zelené riasy: proti starnutiu a chránia pred UVA a UVB lúčmi
 • Pohánkový vosk: proti opuchom 
 • Ribóza: regeneruje a revitalizuje
 • Aloe vera: zjemňujúca a sťahujúca
 • Vitamín E: antioxidant


Zloženie:

Slimačí mucín / extrakt zo slimačieho slizu *, rastlinný glycerín, zmäkčovadlá a emulgátory prírodného pôvodu, ribóza, pohánkový vosk, extrakt z aloe vera *, extrakt z rias, 100% originálna prírodná vôňa, ochranný systém certifikovaný organickým COSMOS.

INCI: filtrát slimačieho sekrétu vodný extrakt, voda (voda), glycerín, polyglyceryl-4-kaprát, kaprylový / kaprinový triglycerid, ribóza, polyglyceryl-6-estery zo sladkého mandľového oleja, extrakt zo semien polygonum fagopyrum (buckweat), prášok z listovej šťavy z aloe barbadensis * , extrakt z chlorelly vulgaris, xantánová guma, sklerotiová guma, lysolecitín, hydrogenovaný rastlinný olej, parfum (vôňa), kyselina levulínová, levulinát sodný, benzoát sodný, dehydroacetát sodný, hydroxid draselný, kyselina citrónová, pullulan, tokoferol

* prísada z ekologického poľnohospodárstvaTipy na použitie:

Aplikujte ráno a večer. Sérum na kontúry očí nanášajte jemnou masážou do oblasti očí a pier. Jeho ľahká a tekutá textúra okamžite preniká do pokožky. Sérum je možné nanášať na celú tvár.Referencie:

"Tento produkt je úžasný! Ráno sa vždy zobudím s malými tmavými kruhmi, potom aplikujem kúru a o pár minút neskôr už mám jasnejší vzhľad a tmavé kruhy vybledli. Tento produkt sa mi veľmi páči! Už sa bez neho nikdy nezaobídem."
Johana

AG 001

Write your review!

2022-05-24

Odporúčam

Kúpila som si tento produkt, pretože som počula o výhodách slimačieho slizu. Po niekoľkých týždňoch používania jasne vidím, že moja pokožka je okolo očí hladšia. A účinky sa prejavili veľmi rýchlo. Textúra séra je veľmi príjemná. Zanecháva pocit sviežosti od prvej aplikácie. Tento produkt odporúčam.

2022-04-14

Spokojná zákazníčka

Keďže som mala 6 mesiacov alergické reakcie na môj denný krém od inej významnej značky, kúpuila som si hydratačný produkt z lekárne na alergickú pokožku. Bolo to v poriadku, ale moje vrásky sa neredukovali. Chcela som otestovať ďalšie krémy proti vráskam. Pri prehľadávaní internetu som teda narazila na značku Mlle Agathe. A pomyslela som si, prečo nie? Začala som starostlivosťou proti vráskam okolo očí. Žiadna alergia a hladšia pokožka. Svoj sortiment som teda doplnila sérom proti vráskam a krémom. Moja pokožka je hladšia už 1 mesiac, vrásky sú vyblednuté. Som s tým naozaj spokojná. Nakoniec som našla ošetrenie, ktoré zodpovedá mojej pokožke. Ďakujem Mlle Agathe!

Zákazníci, ktorá si tento produkt, si zakúpili tiež:

Podobné produkty