Organický opaľovací krém SPF50+T


TÓNOVANÝ


Chráňte účinne svoju pokožku pred slnečným žiarením UVA / UVB  pomocou našej organickej starostlivosti s použitím iba 100% prírodných prísad. Tekutá a ľahká textúra opaľovacieho krému sa nelepí a je vodeodolná. Ekologická receptúra rešpektujúca morskú flóru a faunu.Balenie
22,50 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 28 dní

Popis:

Ak hľadáte účinnú ochranu pred pred nebezpečným slnečným žiarením a bez prísad, ktoré sú kontroverzné z hľadiska ich škodlivosti pre pokožku a životné prostredie, objavte náš  COSMOS certifikovaný organický opaľovací krém so slimačím slizom a vysokým ochranným faktorom.

Rad Agathe Sun® nepoužíva žiadnu z chemických prísad, u ktorých je silné podozrenie, že sú endokrinnými disruptormi pre ľudí a ekotoxickými pre vodné prostredie (Exp: bielenie koralov).

Naša receptúra, ktorá je výsledkom najnovších pokrokov v biologickom výskume, je vodeodolná, nemastná a nelepí sa. Opaľovacie krémy s vysokou ochrannou proti slenčnému žiareniu obohatené o 19% extrakt zo slimačieho slizu poskytujú vďaka alantoínu, ako aj vitamínom E & C, ktoré sa v našom extrakte prirodzene nachádzajú, aj hojivé a regeneračné účinky na vašu pokožku.Zloženie:

INCI: Filtrát slimačieho sekrétu, vodný extrakt *, dikaprylylkarbonát, oxid titaničitý, glycerín, voda, triglycerid kaprylový / kaprínový, olej zo semien Simmondsia chinensis *, polyglyceryl-3-diizostearát, kokosové alkány, polyglycerol-2-dipolyhydroxystearát, CI 77492 kyselina, kyselina stearová, olej zo semien Calophyllum inophyllum *, síran horečnatý, chlorid sodný, xantánová guma, hydroxid hlinitý, parfum, levulinát sodný, glycerylkaprylát, oxid hlinitý, kokocaprylát / kaprát, anizát sodný, CI 77491, prášok z listovej šťavy z aloe barbadensis *, Kyselina levulínová, CI 77499, kyselina citrónová, benzoan sodný, tokoferol, linalool, limonén, benzylbenzoát, benzylsalicylát

* prísada z ekologického poľnohospodárstvaTipy na použitie:

Naneste rovnomerne na pokožku a po plávaní aplikáciu opakujte. Ochrana pred slnkom je nevyhnutná pre viac ako 10 minútach pobytu na slnku. Vyvarujte sa priamemu slnku medzi 12:00 a 16:00hod. Krytie s vysokým SPF je najlepšou ochranou.

AG 015