Vitajte u nás!


Náš internetový obchod www.absolutebeauty.sk ponúka certifikovanú organickú kozmetiku vyrobenú vo Francúzsku. Myšlienka založenia vlastného e-shopu prišla v čase, keď sme sa rozhodli uviesť na slovenský a český trh produkty, ktoré sú u nás novinkou. Predchádzala tomu dlhá cesta, kedy sme sa začali viac zaujímať o zloženie kozmetických výrobkov a o to, aký dopad majú chemické látky obsiahnuté v kozmetike na zdravie človeka, ako aj na životné prostredie. Naším zámerom bolo poskytnúť prírodnú alternatívu starostlivosti o pokožku a hlavne nájsť vo svete organickej kozmetiky produkty, ktoré budú na našom trhu iné, niečím výnimočné.

A tak sa zrodila spolupráca ABSOLUTEBEAUTY so spoločnosťami MLLE AGATHE a Family Mary- Abellie.

Organická kozmetika nie je iba jedným z odvetví „priemyslu krásy“. Je to ucelená filozofia. V organickej kozmetike by malo byť prírodné všetko: počínajúc samotným kozmetickým výrobkom a končiac jeho obalom. Nie všetka prírodná kozmetika sa môže považovať za organickú: ingrediencie, ktoré ju tvoria, by mali pochádzať z ekologicky čistých oblastí a mali by byť certifikované.

PREČO SI ZVOLIŤ NAŠU CERTIFIKOVANÚ ORGANICKÚ KOZMETIKU?


•    Francúzska kozmetika, ktorú ponúkame je novinkou na našom trhu
•    produkty su overené, bezpečné, certifikované celoeurópskym štandardom  COSMOS, ktorého cieľom je propagovať používanie prísad z ekologického poľnohospodárstva, využívať výrobné a transformačné procesy rešpektujúce životné prostredie a ľudské zdravie.
•    Značky, ktoré ponúkame sú členmi niekoľkých združení pre práva zvierat a zaručujeme, že naše výrobky nie sú testované na zvieratách.
•     Produkty obsahujú prísady z obnoviteľných zdrojov  transformovaných ekologickými postupmi.
•    Zákaz používania syntetických látok, látok ropného pôvodu, geneticky modifikovaných surovín, syntetických farbív a parfumácií.
•    Zaručujeme neprítomnosť GMO, parabénov, fenoxyetanolu, nanočastíc, silikónu, PEG, parfumov a syntetických farbív, ako aj biologicky odbúrateľnú alebo recyklovateľnú povahu obalu.
•    Hlavné zložky produktov na e-shope Absolutebeauty sú získavané etickým spôsobom rešpektujúcim životný cyklus živočíchov.
•    Produkty z nášho sortimentu plnia nielen kozmetickú, ale aj liečebnú funkciu
•    Pri výrobe našich kozmetických produktov čerpáme z čistej prírody, rešpektujeme ju a snažíme sa od nej naučiť všetko, čo je možné. Naše produkty sú vyrábané s láskou a úctou k prírode.
Naše dve prvotné značky pochádzajú z Francúzska a sú organické. Sortiment značiek budeme postupne rozširovať so zámerom priniesť vám kvalitné organické produkty, ktoré vynikajú svojou čistotou a sú výnimočné svojou účinnosťou.

Váš tím Absolute Beauty.