Anti-age pleťový krém s intenzívnou výživou


Krém Nutrition Intense® bol zvolený za najlepší organický krém roku 2017!


Tento organický anti-age krém je skutočným koncentrátom mladosti. Jeho krémová textúra, triezvy a rafinovaný obal ako aj jemná vôňa si získali porotu spotrebiteľov, ktorá ho vyhlásila za najlepší organický krém za rok 2017!

49,00 €
,
5/ 5
S DPH Dodanie do 3 - 4 dní

Popis:

Krém Nutrition Intense® je najkoncentrovanejší anti-age krém na tvár na svete v organickom kráľovskom želé s 3 prírodnými účinnými látkami proti starnutiu na opätovné získanie mladistvej pokožky. Organický krém  je dodávaný v darčekovom balení a poskytne vám hydratovanú, hladkú a tonizovanú pokožku.

ORGANICKÝ KRÉM NUTRITION INTENSE® OBSAHUJE:

  • Organická materská kašička: Hydratačné vlastnosti materskej kašičky umožňujú, aby tento organický krém  prispieval k regenerácii buniek. Materská kašička je zdrojom aminokyselín.
  • Extrakt z paprade z Nového Zélandu: Pomáha redukovať vrásky, tonizovať pokožku a predchádzať starnutiu.
  • Extrakt zo zlatých rias z Bretónska: Umožňuje redukciu hĺbky vrások, ako aj zlepšenie pevnosti a hydratácie pokožky.

Zloženie:

Voda, bio materská kašička 15%, zmäkčovadlá a emulgátory prírodného pôvodu, bambucké maslo *, glycerín, aloe vera *, extrakt drahocennej paprade z Nového Zélandu, extrakt zo zlatých morských rias z Bretónska, gél prírodného pôvodu, 100% prírodná vôňa, vitamín E prírodného pôvodu, ochranný systém schválený ECOCERTom.

INCI: AQUA, ROYAL JELLY *, COCO-kaprylát, STEARYL Lactate, Cetyl Lactate, CETEARYL ALCOHOL & CETEARYL GLUCOSIDES, GLYCERYL Stearate SE, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERID, BUTYROSPERMUM CARKY BEAUTY ŠŤAVOVÝ PRÁŠOK *, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, XANTHAN GUM, GLYCIN SOJA OIL, TOCOFEROL, HYDROXID DRASELNÝ, DEHYDROACETÁT SODNÝ, KYSELINA DEHYDROACETOVÁ, LINYOLYOLAN, LINYOLYLYLAN, LINYOLYLAN

* Zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva:
98,5% všetkých zložiek prírodného pôvodu,
37,5% všetkých zložiek pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva a
95% všetkých zložiek rastlinného pôvodu pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva.

Tipy na použitie:

Krém Nutrition Intense® nanášajte ráno a večer na vyčistenú tvár a krk.

Referencie:

"Tento krém je čistý zázrak! Príjemne sa nanáša, poskytuje hebkosť a pohodlie po celý deň, pokožka je napnutá, jeho vôňa je diskrétna a príjemná." Anna.

"Mám 51 rokov, po ôsmich dňoch používania tiež potvrdzujem, že tento krém je naozaj skvelý !!!!! Pokožka je jemná, vláčna, pevnejšia. .. je to skutočné pohodlie, navyše má veľmi príjemnú malú vôňu." Lucia.

"Veľmi dobrý krém s veľmi jemnou vôňou a dobrým výsledkom, odporúčam." Mária

AB 001

Write your review!

2021-04-14

Naozaj krém roka

Tento krém je čistý zázrak! Príjemne sa nanáša, poskytuje hebkosť a pohodlie po celý deň, pokožka je napnutá, jeho vôňa je diskrétna a príjemná.